تبلیغات
 

عصرونه داستان‌خوانی توسط امیرعلی نبویان

نوشته شده توسط :امین رضا
یکشنبه 18 تیر 1391-22:04

زمان برگزاری: 21 تیر 91 از ساعت 15
محل برگزاری: تهران، کافه مینه‌لی
مدت برنامه: حدود سه ساعت

برنامه‌ کجا برگزار می‌شود؟
محل برگزاری این برنامه، کافه مینه‌لی واقع در خیابان خاطره‌انگیز ولیعصر تهران است؛ جایی حد فاصل خیابان شهید بهشتی و پارک ساعی. برای آمدن به کافه، بهترین راه استفاده از تاکسی‌ها یا اتوبوس‌های تندروی خیابان ولیعصر است. کافی است کمی پایین‌تر از پارک ساعی، رو به روی پمپ بنزین پیاده شوید و به مجتمع تجاری شهاب بیایید. طبقه اول، کافه مینه‌لی مشخص است. ضمنا اگر قصد دارید با خودروی شخصی بیایید، حواس‌تان باشد که آنجا در محدوده طرح اصلی ترافیک نیست اما جزو محدوده زوج و فرد است.

قرار است چه کاری کنیم؟
روال معمولی جلسات داستان‌خوانی به این شکل است که یک نفر در ابتدای برنامه یک داستان از پیش انتخاب شده را می‌خواند. بعد شرکت‌کننده‌ها و کسی که داستان را خوانده راجع به آن صحبت می‌کنند. در جلسه ما هم به همین ترتیب امیرعلی نبویان، یکی از داستان‌هایش را که فضای متفاوتی با «قصه‌های امیرعلی» دارد برای‌مان می‌خواند. حدود یک ساعت راجع به آن گپ می‌زنیم، بعد فاصله چند دقیقه‌ای برای سفارش و پذیرایی داریم و دوباره حدود یک ساعت با هم هستیم. برنامه نهایتا سه ساعت طول خواهد کشید.

چطور باید ثبت نام کنیم؟
ثبت نام از طریق همین سایت انجام می‌شود. به منظور این کار می‌توانید روی اینجا کلیک کنید. راهنمای آموزش پرداخت در این لینک آمده. پس از ثبت اطلاعات، پیامکی به شما ارسال می‌شود که حاوی شماره رزرو است. پیشاپیش از اینکه می‌بینیم‌تان خوشحالیم.

درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox