تبلیغات
 

اولین نقش آفرینی امیرعلی نبویان

نوشته شده توسط :امین رضا
دوشنبه 1 آبان 1391-22:21

سریال «نوشدارو»در حرم امام رضا(ع) کلید می‌خورد...
هدایت هاشمی در نقش محمد و امیرعلی نبویان در نقش حمزه بازی خواهند کرد. «نوشدارو» داستان تلاش 6 نفر است که در زمان جنگ سنگرسازی می‌کردند و بعد از جنگ وارد صنعت نفت شدند، اما مشکلات و ماجراهایی برای این گروه پیش می‌آید که داستان «نوشدارو» را می‌سازد. هدایت هاشمی در نقش محمد، سهند جاهدی در نقش سعید،  محبوبه بیات در نقش بی‌بی جان از بازیگران اصلی سریال نوشدارو هستند که قرار است، پنجشنبه در حرم امام رضا علیه السلام کلید بخورد.
اردکانی کارگردان این سریال اظهارداشت: این سریال 6 شخصیت اصلی و 20 شخصیت فرعی مهم خواهد داشت که بالطبع تعدادی از آن‌ها جزو بازیگران سرشناس تلویزیون و احتمالاً سینما خواهند بود. کارگردان نوشدار درباره شروع این سریال با شهر مشهد نیز گفت: قسمتی از اتفاقات داستان در مشهد، فضاهای شهری و همینطور در حرم امام رضا(ع) اتفاق می‌افتد.  البته تصویربرداری از یک سری خانه‌ها در مشهد هم در برنامه است که مربوط به شخصیت‌های اصلی قصه و دهه 60 است . تهران و سپس یکی از کشورهای خارجی لوکیشن‌های بعدی سریال 30 قسمتی نوشدارو هستند که توسط علی لدنی برای گروه مجموعه‌های تلویزیونی شبکه یک ساخته می‌شود.
پیش از این قرار بود این سریال برای هفته دفاع مقدس آماده پخش شود، اما با توجه به تاخیر در شروع فیلمبرداری به نظر می‌رسد در مناسبت دیگری از شبکه یک نمایش داده شود....

منبع: artplanet.blogfa.com

درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox